Stroje i bielizna BDSM dla Pań i Panów

BDSM to dość kontrowersyjna praktyka erotyczna polegająca na odgrywaniu podczas stosunku ról uległej i dominującej. Zazwyczaj pozycje te są przypisane do partnerów na stałe, lecz czasem mogą ulegać zmianie. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter angielskich słów bondage, discipline, subbission i masochism, czyli związanie, dyscyplina, uległość i masochizm. Przed przystąpieniem do odbycia tego rodzaju zabaw seksualnych konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie stroje i bieliznę BDSM.

Stroje BDSM dla kobiet

Panie mają ogrom możliwości wyboru strojów BDSM. Kobiety odgrywające rolę dominy mogą zdecydować się na klasyczne rozwiązanie w postaci czarnego body z materiału skóropodobnego, pończoch, długich rękawiczek i opasek na szyję. Taka stylizacja dodaje pewności siebie i pozwala okiełznać partnera. W asortymencie sklepów erotycznych można znaleźć również sukienki odsłaniające piersi, majtki z dziurami czy skąpe i wyzywające komplety bielizny BDSM ozdobione koronkami, łańcuszkami, tiulami czy sznurowaniami.

Odzież BDSM dla mężczyzn

Panowie praktykujący BDSM również mogą zaopatrzyć się w dedykowane dla nich stroje erotyczne, dzięki którym lepiej wczują się w klimat. Dużą popularnością wśród mężczyzn cieszy się bielizna BDSM wykonana z lateksu, dateksu, skóry lub lacku np. obcisłe slipy, bokserki z paseczkami lub body. Mają oni do wyboru także kombinezony, spodnie oraz siatkowane koszule wyposażone w sprzączki, zamki błyskawiczne i paski.

Inne akcesoria do BDSM

Stroje BDSM to nie wszystko. W celu zwiększenia odczuwanych doznań warto zaopatrzyć się w dodatkowe gadżety, które pomogą lepiej wczuć się w role. Należą do nich m.in.:

  • lateksowe maski na twarz,
  • pasy do krępowania,
  • uprząż na jądra i penisa,
  • dildo analne,
  • klamry i klipsy na sutki,
  • pejcze,
  • baty,
  • smycze i obroże.

Jeśli partnerzy nie są gotowi na mocniejsze wrażenia np. zadawanie sobie intensywnego bólu, należy poprzestać na seksownej, pobudzającej zmysły bieliźnie BDSM. Podczas stosunku najważniejszy jest obopólny komfort i bezpieczeństwo.