Majtki bezszwowe – które wybrać?

Majtki bezszwowe to komfort noszenia. Dzięki temu, że brak im szwów po bokach, u dołu nogawek i w pasie są one wygodne i całkowicie kamuflujące się pod wierzchnią garderobą. Pomimo braku obrębiania brzegów, majtki są odporne na strzępienie się materiału i długo zachowują pierwotny kształt.

Majtki bezszwowe tylko dla kobiet, czy także dla mężczyzn?

Majtki bez szwów są nie tylko dostępne dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dzięki nowej technologii laserowego cięcia tkanin można wyprofilować bezszwowe majtki na różne sposoby. Mogą to być stringi, figi, majtki klasyczne, z długą nogawką oraz bokserki (damskie i męskie) i slipki.

Długość korpusu w majtkach może kończyć się na pasie lub biodrach bądź całkowicie pod brzuchem. Dzięki temu można dopasować model majtek do garderoby, aby zawsze mogły być pod nią schowane. Brak szwów to nie jedyna cecha tych majtek. Należy tutaj podkreślić, iż są one wykonane z bardzo miękkiej i elastycznej tkaniny, zapewniając tym samym komfort ich noszenia.

Jakie modele majtek bezszwowych założyć do obcisłej sukienki i spodni?

Przy obcisłej garderobie majtki bez szwów sprawdzą się wyjątkowo. Będą całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Dzięki temu, że brak jest szwów, majtki te w ogóle się nie odznaczają pod obcisłą sukienką ani pod obcisłymi spodniami. Daje to duży komfort psychiczny osobie noszącej taką bieliznę, która chce ukryć przed światem kształt swych majtek.

Do obcisłej garderoby będą więc pasować wszystkie modele majtek bezszwowych wykonanych z jednego płata tkaniny. To, jaki model majtek bezszwowych założyć pod mocno przylegającą sukienkę (lub spodnie) do ciała, powinna zdecydować osoba, która będzie te majtki na sobie nosić.

Jeżeli lubi zakrywać jedynie przód dołu, a pośladki mieć odkryte to założy stringi, a jeżeli chce wyszczuplić sobie uda lub brzuch, wybierze bezszwowe reformy albo majtki bez nogawek, sięgających korpusem do pasa. Zatem każdy rodzaj majtek bezszwowych zda tutaj egzamin.

Z czego są wykonane majtki bezszwowe?

Majtki pozbawione szwów są wykonane z elastycznej tkaniny. Ta zaś może być z nitek bambusowych lub poliestrowych albo z mikrofibry. Warto zwracać uwagę, czy majtki bezszwowe są z oddychających materiałów. Jest to bardzo ważne nie tylko dlatego, że wygodnie się w nich np. ćwiczy, biega i tańczy. Ważne jest także, aby materiał majtek był bezpieczny dla miejsc intymnych.

Krocze u kobiet szczególnie narażone jest na infekcje. Dlatego konieczne jest zakładanie oddychających majtek bezszwowych, z naturalnych tkanin bez sztucznych dodatków, by zapobiegać np. grzybicy lub innym nieprzyjemny niedomaganiom ze strony sromu i cewki moczowej.