Taśma do oklejania biustu – czy sprawdzi się przy dużym biuście?

Taśma do oklejania biustu Booby Tape (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-1803-Tasma-do-oklejania-biustu-BOOBY-TAPE.html) ma za zadanie podnieść piersi i utrzymać je. Sprawdza się przy kreacjach mocno wyciętych, np. z większym dekoltem czy wyciętymi plecami, kiedy nie chcemy zakładać biustonosza. Panie z większym biustem mogą się jednak martwić, czy taśma utrzyma ich piersi – są one po prostu ciężkie. Kobietom tym ciężko jest znaleźć stanik bez ramiączek, a co dopiero taśma. Czy Booby Tape sprawdzi się na większym biuście?

Aplikacja taśmy do oklejania biustu na większych piersiach


Taśma zda egzamin również na dużych piersiach, jeśli założymy ją prawidłowo, dbając o detale. Pamiętać należy o tym, że zrobiona jest ona z bardzo rozciągliwego materiału, mającego imitować skórę, więc przeznaczona jest dla piersi we wszystkich rozmiarach.

Panie z większymi piersiami powinny używać krótkich (do 20 cm) kawałeczków taśmy – ale w większej ilości. Lepiej będzie więc uciąć dwa kawałki po 20 cm niż jeden o długości 40 cm. Naklejanie rozpocząć najlepiej będzie od środkowej części biustu. Pierwszy kawałek taśmy powinien iść od dołu do sutka, a następne naklejane powinny być promieniście. Nie trzeba naklejać pasków Booby Tape pod piersią – te okolice i tak się spocą i taśma się odklei. Wystarczy skupić się na biuście, nie okolicy pod nim.

Nie będzie potrzebne stosowanie dwóch (czy więcej) warstw Booby Tape. Będzie to kiepsko wyglądało, bo może odznaczać się pod ubraniem, a nie pomoże.