Jakie rajstopy ciążowe wybrać?

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli rajstop ciążowych, dlatego też wiele kobiet może mieć duży problem, aby wybrać najlepsze z nich. Niniejszy artykuł to doskonały wybór właśnie dla tych kobiet, które poszukują porządnych rajstop ciążowych, ale niestety nie mają zielonego pojęcia, na co zwrócić uwagę.

O czy należy pamiętać?

Rajstopy ciążowe ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia dostępne są w wielu różnych grubościach. Na półkach sklepowych dostępne są rajstopy dla ciężarnych o grubości od 15 do nawet 180 DEN. Te ostatnie doskonale sprawdzą się przede wszystkim w chłodniejsze dni. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem będą zawsze rajstopy z dość wysokim pasem na brzuch, które nie tylko podtrzymują brzuch, ale co najważniejsze masują go. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również rajstopy dla ciężarnych na biodra, które zakładane są pod brzuch. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej wiele ciekawych modeli, które zróżnicowane są nie tylko pod kątem klina, ale również samych nogawek.

Moda na rajstopy masujące

Dla wielu kobiet najlepszym wyborem są masujące rajstopy ciążowe. Ich największą zaleta jest przede wszystkim to, że poprawiają krążenie i co najważniejsze eliminują efekt puchnięcia nóg. Rajstopy tego typu są doskonałym wyborem dla kobiet, które chcą zapomnieć o pomarańczowej skórce. Godne uwagi są modele posiadające wyciąg z Aloesu, który łagodzi naczynka krwionośne.