Bieliźniane trendy 2020

O tym, że bielizna odgrywa na co dzień bardzo dużą rolę nie trzeba nikogo przekonywać. Trudno wyobrazić sobie, że miałby zniknąć ten niezbędny element ubioru. Chociażby ze względów praktycznych – wszak bielizna ma przecież spełniać rolę ochronną i ogrzewającą ciało. Czy użytkowa rola bielizny kończy się na byciu jednie praktyczną warstwą najbliższą ciału? Zdecydowanie nie.

Przemysł modowy nie zapomniał o tym, tak bardzo skrywanym, elemencie garderoby. Dziś najwięksi producenci bielizny, oprócz projektowania nowych kolekcji majtek i biustonoszy, organizują własne pokazy, podczas których modelki prezentują najnowsze trendy w świecie bieliźnianej mody. Orientowanie się co jest modne, a co nie, nie przeszkadza w tym, by dla siebie wybierać przede wszystkim to, co się podoba i co będzie pasowało do sylwetki.

Również okoliczności, w jakich będzie noszony dany zestaw bielizny, mają tu sporo do powiedzenia. Nawet najpiękniejsza damska kreacja straci wiele jeśli bielizna będzie źle dobrana. Ani wysuwające się ramiączka biustonosza, ani odznaczająca się na spódnicy linia majtek nigdy nie będą wyglądały dobrze. Takie majtki jak stringi, nie każdej osobie przypadną do gustu i nie każda kobieta będzie się dobrze czuła w koronkowym body.

Podsumowując to, co w modzie piszczy warto śledzić, ale nie dlatego żeby ślepo podążać za modą. Z trendów należy raczej czerpać inspiracje, by potem odwiedzając sklep z bielizną móc dotknąć, przymierzyć i przekonać się, czy te mocno wycięte biustonosze wyglądające niezwykle zmysłowo na modelkach, sprawdzą się w codziennych stylizacjach.